Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

Pôžička
Suma od 400 € do 10000 €
Splatnosť
rokov
Splatnosť od 1 do 8 rokov
Splátka
€/mes.

 

O nás – ak potrebujete pôžičku ihneď

 

Pri súčasných obmedzeniach národnou bankou nie je jednoduché získať pôžičku.

Málokto pri aktuálnej situácii je na Slovensku bez hypotéky,  leasingu či spotrebného úveru. Teda pokiaľ potrebuje získať následne ďalší úver, čaká  ho neľahká úloha obiehania bank či nebankoviek,  poväčšine z neúspešným koncom, práve kvôli prísne nastavenej legislatíve.

 

Banky ale aj nebankovky majú zviazané ruky

Nakoľko problematikou úverov sa zaoberáme už viac ako 15 rokov, snažili sme sa naše produktové portfólio nastaviť tak, aby sme vedeli uspokojiť široké spektrum klientov. Teda  klienta,  ktorého banka odmietla kvôli prísnym schvaľovacím procesom.  V súčastnosti už aj nebankové spoločnosti majú zviazane ruky,  komu môžu poskytnúť pôžičku. Preto do portfólia našich klientov patria  klienti bank a takisto aj  nebankoviek,  ktorých ich finančná inštitúcia nedokázala uspokojiť s ich potrebou získania úveru.

 

 

Ako viete ziskať pôžičku ihned ?

Osobne na pobočke

Ak preferujete osobný kontakt, radi Vás privítame priamo u nás v kancelárii. Pred príchodom pozrite si,  aké doklady si potrebujete doniesť, aby sme vedeli  vašu žiadosť spracovať a vy budete od nás odchádzať s dobrým pocitom z rýchlo schválenej pôžičky.

 

 

Zastavte sa na pobočke až momentom, keď je váš úver pred schválený!

Ak preferujete osobný kontakt, ale nemáte čas nazvyš, vyplňte kontaktný formulár na nasej webovej stránke, a my vás budeme kontaktovať za účelom spracovania žiadosti o pôžičku, až momentom keď je váš úver predschválený.

 

 

Online žiadosť -  často vyhľadávaný spôsob v tejto rýchlej dobe

 Cely proces prebieha online bez nutnosti návštevy kamennej pobočky.  V online kalkulačke si navolíte výšku pôžičky a dobu splatnosti ktorá vyhovuje vašim potrebám. Po vyplnení online žiadosti ktorá vám nepotrvá viac ako 5 minút, vás obratom budeme informovať o stave vašej žiadosti.